Субота, 27.02.2021, 07:40
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
    Головна Структура Реєстрація Вхід Вихід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Друзі сайту
НУШ
СТЕМ-Освіта
МОН України
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Заходи Шевченко 2
Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

У Білокриницькому навчально-виховному комплексі  "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Шепетівської районної ради Хмельницької області 16.01.2014 проведено літературну вітальню, присвячену 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка  "То була дивовижна зоря...", на якій були присутні учні школи, батьки  та гості... 
Захід розпочався   презентацією "Пам'ятники Т. Г. Шевченку у світі".
Учні школи декламували твори Т. Шевченка. Учениця 9 класу Косовська Дарія прочитала власний вірш, який вона присвятила  Тарасу Шевченку "Тобі, Тарасе, слава". На святі було переглянуто відеоролик  "Обличчя української історії. Тарас Григорович Шевченко."  Учень 7 класу Кльок І. та учениця 9 класу Джус А. підготували сценку "Уривок із життя малого Тараса". Була проведена вікторина "Життєвими стежками Кобзаря", в якій брали участь учні школи. На святі звучали пісні на вірші Тараса Шевченка . Урочистий захід завершився піснею "Заповіт".До свята  учні підготували колажі, присвячені творчості Т. Г. Шевченка. Бібліотекарем створено виставку "Віночок творів Шевченка".

       Конференція до 200-річчя Шевченка


Т.Г. Шевченко – славний син українського народу, його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила. Слово Шевченкове, як стверджує Ніна Шмурикова "Таке просте, таке доступне, таке сміливе, волелюбне, таке гаряче і живе!... Воно магічну силу має – всю душу враз перевертає…” Це правда, це істина, що пройшла крізь горнило століть. І в цьому ще раз мали змогу переконатись педагоги району, що зібрались 4 березня на конференцію, присвячену ювілею Т.Г. Шевченка "Постать Тараса Шевченка в сучасному культурному і геополітичному просторі”. Напрямки роботи конференції були досить різноманітні: Шевченко і Поділля; концент Шевченкового світомислення; феномен Т. Г. Шевченка в контексті сучасних реалій глобалізації; Тарас Шевченко як пророк української нації: виклики сучасності; Т. Шевченко і сучасний освітній простір тощо. По закінченні роботи конференції педагоги ухвалили рішення, яке окреслило подальші кроки щодо популяризації творчості Кобзаря, виконання плану заходів в рамках Року Шевченка.


   

Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2021
Пошук по сайту
Безкоштовний хостинг uCoz