Субота, 27.02.2021, 07:22
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
    Головна Структура Реєстрація Вхід Вихід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Друзі сайту
НУШ
СТЕМ-Освіта
МОН України
ХОІППО
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА
Обласні/Електронні олімпіади
ХОЦНТТУМ
Вчитель-новатор
"Партнерство в навчанні"
Intel "Навчання для майбутнього"
УЦОЯО
ВРЦОЯО
РМЦ I*EARN-Україна
Діти України
Мережа УРАН
Сайт технічної підтримки УРАН у Хмельницькій області

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Заходи у Білокриницькій ЗОШ І-ІІ ступенів
Білокриницька ЗОШ І-ІІ ступенів

06. 09. 2013 р. у Білокриницькій ЗОШ І-ІІ ступенів Шепетівського району проведено годину спілкування, присвячену 200-річчю  від дня народження Т. Г. Шевченка, «Кобзарем його ми звемо,,». Учні пригадали  життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка, прочитали напам’ять уривки з його творів, висловили власні думки на тему «Мій Шевченко»
12. 09. 2013 р. відбувся диспут на тему «Учітеся, читайте, І чужому научайтесь,Й  свого не цурайтесь...». Учні дискутували з питань важливасті вивчення своєї культури та культури інших народів.
А 18. 09. 2013 р. відбувся конкурс малюнків, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
     

Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів

14 вересня у Вербовецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено конкурс на кращий осінній букет, приурочений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Тобі, Тарасе, наші квіти».
Всі класи взяли активну участь у цьому конкурсі,  виставляли свої букети і композиції, які за своїм змістом і захистом повністю відповідали темі заходу:
«Світає…», «Зацвіла в долині червона калина…», «Ой стрічечка до стрічечки…», «Реве та стогне Дніпр широкий, сердитий вітер завива…», «Кобзар»,  «Схилилася над водою червона калина…»,  композиції «Тарас Шевченко— сонце України» та  «Невмируща слава Кобзаря»
     

Вовковецька ЗОШ І-ІІ ступенів

У Вовківецькій зош І-ІІ ступенів підготовлено і проведено літературну композицію «Історія мого життя є часткою історії моєї Батьківщини». Учні ще раз доторкнулися до глибин життя і творчості великого Кобзаря.
     

Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Указом Президента України „Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка” від 11 квітня 2012 року № 257/2012 в Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.
У Грицівській ЗОШ І – ІІІ ст. Шепетівського району вчителями-словесниками було розроблено, проведено й триває проведення ряду заходів щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Так, проведено марафон «9 кроків до Шевченка»:
1. Книжкова виставка  «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки»  
2. Перегляд відеоролика «І мертвим, і живим...», фільму «Заповіт» та написання твору-роздуму «Читаю Шевченка  -  і лячно мені, у кожному слові сьогоднішні дні» 
Захід сприяв вихованню поваги до Шевченкового слова та зацікавленості до детального вивчення його життя та творчості. 
3. Учитель української мови та літератури  Москалюк О.М. з учнями 6- А класу 14 березня  підготувала літературно-музичну композицію «Тарасове безталання», присвячену сторінкам дитинства. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові, інтересу до цікавих епізодів з дитинства Кобзаря.
4. Учні 5-х класів взяли активну участь у конкурсі виразного читання поезій Тараса Шевченка.
5. Старшокласники переглянули Всеукраїнський телевізійний шевченківський урок, присвячений Кобзарю. 
6.  Впродовж  вересня учителями-словесниками на уроках української літератури  проводились бібліографічні хвилинки, присвячені вшануванню життя та творчості Т.Г.Шевченка.
7. Квітково-поетичну  композицію "Шевченкова доля" підготувала вчитель української мови та літератури Козійчук Н. М. з учнями 5 класу
8. Учитель української мови та літератури Малишко І. В. у 6 класі провела урок «Інший Тарас Шевченко», який допоміг побачити учням Кобзаря як молодого, елегантного, високоосвіченого чоловіка, «академіка-відчайдуха» 
9. Усний журнал "Ти з нами, Тарасе!" проведено у  9 класах вчителем Козійчук Н. М.). 
        

Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка указом Президента України № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка. 
У Ленковецькій ЗОШ І–ІІІ ступенів Шепетівського району розроблено та проводяться заходи з метою глибокого вивчення життєвого та творчого шляху, популяризації спадщини Великого Кобзаря. 
Учні школи переглянули телевізійний урок на першому національному каналі, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, поділилися своїми враженнями; підготовлено інформаційний вісник «Талант Шевченка - художника»; триває пошуково-дослідницька робота серед старшокласників «Шевченко та Поділля»; у шкільній бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка «Уклін тобі, Тарасе!»; проводяться інформаційні хвилини «Незабутній Шевченко», бесіди «Що ми знаємо про Шевченка» та ін..
Учителі суспільно-гуманітарного циклу та початкових класів оформили куточки в кабінетах, присвячені 200-річному ювілею Кобзаря. Експонатами стали не лише збірки творів письменника, а й довідникова література, дослідження учнів. Кожен бажаючий має можливість ознайомитися з матеріалами, поглибити свої знання про постать Т.Шевченка, відчути гордість за рідну землю та глибоку повагу до Тараса Григоровича Шевченка, видатного сина України, чий творчий доробок є джерелом мудрості та натхнення для прийдешніх поколінь.
        

Михайлюцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Розпочався новий навчальний рік. Рік змін, реформ, переорієнтації, а в деякій мірі – рік «перезавантаження». 
На думку спадають слова Т. Шевченка: «Учітесь, читайте, чужому научайтесь, і свого не цурайтесь». Такими словами у Михайлюцькій ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району розпочався урок-презентація учнів 1-4 класів. Дійство відбувалось у актовому залі. Портрет Т.Г.Шевченка, ілюстрації до творів, вишиті рушники, виставка збірок поета, дитячі малюнки, а ще відеофрагменти, музичні твори - і все це не повний перелік того, що було використано на уроці.
Вчитель розпочав урок словами Б. Олійника: «Шевченко – це сама Україна», і якщо ми чогось варті в багатомовному, різноликому світі, то ми повною мірою завдячуємо Тарасові.
Учні презентували біографію поета, декламували вірші, переглянули відеофільм «Шевченко – поет і художник».
Завершальним акордом  була вікторина. Учні вправлялись у різних інтерактивних завданнях. 
Підводячи підсумки уроку, бібліотекар школи Захарець Н.Р зробила  коротенький бібліографічний огляд, познайомила дітей зі світовою спадщиною геніального поета.
Спостерігаючи за святом, за очима допитливих дітей, ми з впевненістю могли сказати - «Ми тебе не забули, Тарасе…»
  

Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Від 9 березня 2013 року Україна вступила у рік 200-ліття з Дня народження Т.Г.Шевченка, вірного сина своєї землі. Незбагненна постать Кобзаря для нас, жителів ХХІ ст., бо щораз відкриваємо все нові й нові грані його життя та творчості.
У Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено багато цікавих і різноманітних заходів, присвячених 200-річчю Т.Г.Шевченка.
Традиційно, 9 вересня, у школі проводиться конкурс квіткових композицій. Цьогоріч тема конкурсу була приурочена саме 200-річчю Великого Кобзаря. Отож учні школи підготували композиції, оформлені в українському колориті та в стилі творів Т.Г.Шевченка або ж його біографії.
Школярі старанно готувались до свята. Кожен клас взяв активну участь у конкурсі. За оцінкою журі серед початкових класів найкращі композиції були у 1-Б та 4-Б класах, ІІ та ІІІ місце розділили між собою 2-А, 3-Б та 2-Б, 3-А класи. Номінацію "найоригінальніша композиція" здобули учні 4-А класу.
А от в середній ланці І місце та "найоригінальніша композиція" вибороли наймолодші - п’ятикласники. ІІ і ІІІ місце посіли 6-Б та 7-Б класи. 
Оригінальність та творчість у своїх композиціях проявили також старшокласники. Учні 10-А класу посіли І місце, ІІ та ІІІ місце поділили між собою 9-А та 9-Б класи. Грамотою "найоригінальніша композиція" були нагороджені учні 11-А класу.
Свято ще і ще раз переконало всіх, що пам'ять про геніального поета, письменннка, етнографа Т.Г.Шевченка живе і житиме в душі кожного українця.

Травлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам'ятати про генія українського народу.
З нагоди  відзначення 200- річчя від дня народження  Т. Г. Шевченка у Травлинській ЗОШ І- ІІІ ступенів Шепетівського району було проведено ряд заходів:      
- Організовано  виставку : „Він ніс у серці біль народу”
- Проведено години спілкування на теми: «Сторінками «Кобзаря», «Він був сином мужика і став володарем у царстві духу», «Шевченкове слово в віках не старіє».
- Проведено конкурс віршів  „Живи, поете, в пам’яті людській...”     
- Зібрано матеріали до проекту «Шевченкова Україна»     
-  Проведено бібліотечний урок на тему: ««Митець з полум’яним серцем».


Решта матеріалів представлені в архіві ... Завантажити архів
Управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА © 2021
Пошук по сайту
Безкоштовний хостинг uCoz