22 cерпня відбулася нарада керівників закладів освіти району за підсумками об'їзду шкіл моніторинговою групою з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року за участю заступника головного лікаря комунального закладу Шепетівський центр ПМСД Гнатюк Л.Д. та заступника начальника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Едгард Л.І..
Крім того, на нараді торкнулися питань організованого початку навчального року.
20-21 серпня моніторинговою комісією у складі заступника голови районної державної адміністрації Танасієнко Л.П., начальника управління освіти та культури Грабельнікової Н.М., завідувача сектору культури, молоді та спорту управління освіти та культури Ільчук Л.С., інженера-будівельника управління освіти та культури Каправчука П.Г., представників державних органів Держпродспоживслужби, служби надзвичайних ситуацій було здійснено об’їзд шкіл та закладів дошкільної освіти району по перевірці їх готовності до нового навчального року.
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів - це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.
У передостанні дні весни у школах Шепетівського району, як і повсюди в закладах освіти України, пролунав останній дзвоник. Для 53 одинадцятикласників та 74 дев'ятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.
З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школах району пройшов тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.
18 травня відбулася дружня зустріч керівників закладів освіти району та керівників Судилківської зош І-ІІІ ступенів, що нині є опорним закладом освіти Судилківської ОТГ. На зустрічі були присутні начальник управління освіти і культури Шепетівської РДА Грабельнікова Н.М., завідувач районного методичного кабінету управління освіти Яковчук Т.І., начальник відділу освіти Судилківської ОТГ Космина Н.А.
День вишиванки — Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу, у школу чи садочок. Цікаво, що ініціатором Всеукраїнської акції «День української вишиванки» була студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Організатори свята закликають усю Україну в цей день одягнути вишиванку в знак єдності. До цієї акції приєдналися учні та вчителішкіл району.
З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, та з нагоди вшанування Дня пам'яті та примиренняу школах району проведено різноманітні заходи. У всіх закладах освіти проведено урочисті лінійки, присвячені Дню пам'яті та примирення «Ми не забудемо ніколи», тематичні уроки, школи взяли участь у мітингах пам'яті.
21 березня 2018 року на базі Плесенської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар керівників закладів освіти Шепетівського району з проблеми «Стратегічне управління закладом освіти». Після ранкової зустрічі директор школи Капелюх Т.М. провела невелику екскурсію по школі, на якій учасники семінару познайомилися з тим, як створюється нове освітнє середовище, яких змін зазнала школа з метою реалізації Концепції нової української школи.
Презентаційно-практичний блок відкрила начальник управління освіти та культури Грабельнікова Н.М., яка зупинилась на питанні «Стратегічне управління як системний засіб управління освітніми змінами». Після цього ділились досвідом своєї роботи керівники Плесенської школи. Так, директор презентувала модель розвитку Плесенського закладу освіти, познайомила присутніх з сильними сторонами діяльності школи через учнівську скрайб-презентацію, розкрила питання створення сучасного освітнього середовища. Заступник директора з навчально-виховної роботи Грицюк С.М. зупинилась на питанні «Нова якість педагогічних кадрів», а заступник з виховної роботи Федорчук О.І. познайомила з особливостями творення наскрізного процесу виховання. Медіатори шкільної служби порозуміння провели з присутніми медіацію «Попередження конфліктів у соціальних мережах».
Плесенська школа – заклад інклюзивної освіти. Саме тому всі присутні взяли участь у майстер-класах розвитково-корекційних занять.
Далі була прес-конференція батьків-волонтерів «Педагогіка партнерства в дії», презентація нового освітнього середовища, створеного для майбутніх першокласників та театралізована композиція «Революція змін, представлена командою патріотично-правового руху «Хома».
Учасники семінару представили також свої моделі розвитку шкіл.
На закінчення семінару учасники вивели формулу успіху управління новою українською школою.
Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву повстанців. Людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи. Кривава жертва мирних людей, принесена на жертовникзарадимайбутніхпоколінь.
Небесна сотня – ценайсвятіший образ новітньоїУкраїни.
Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 09 до 31 січня 2018р.через мережу Інтернет.
На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти можуть зареєструватися лише особи, які проживають (навчаються) у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через веб-сайт відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб, що створюються за допомогою сервісу «Особистий кабінет» учасника пробного ЗНО.
У заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту.
Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:
для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, осіб, які одужують після травм, осіб із хворобами нервової системи – наявність в пункті проведення пробного ЗНО пандуса;
для осіб з порушеннями слуху – присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.
Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:
- зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
- заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "Особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
- з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (на кожен вибраний учасником предмет квитанція роздруковується окремо);
Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 129 грн. 00 коп.
- на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 06 лютого 2018року (включно).
Факт зарахування коштів можна перевірити на своїй персональній сторінці «Особистий кабінет» (вхід на сторінку здійснюється за допомогою логіна та пароля, що самостійно встановлюються учасником пробного ЗНО під час реєстрації).
Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок ВРЦОЯО.
Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО.
Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».
Терміни проведення пробного ЗНО:
24 березня 2018р. - з української мови і літератури;
31 березня 2018р. - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.
У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник тестового зошита, звернувшись у триденний термін за адресою, указаною в запрошенні.
При вході до пункту пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:
запрошення;
квитанцію про сплату вартості послуг із проведення пробного ЗНО;
паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.