4 січня 2018 року при управлінні освіти та культури відбулося навчання кухарів та медпрацівників освітніх закладів.
Навчання провели начальник управління освіти та культури Грабельнікова Н.М., зав сектором культури, молоді та спорту Ільчук Л.С., заступник головного лікаря Шепетівського центру ПМСД Гнатюк Л.Б. та лікарі Держпродспоживслужби Рацинська О.Б. і Линник Н.К.
Присутнім розповіли про медичну реформу в Україні та дотримання санітарно-гігієнічного законодавства в питаннях організації харчування.
21 листопада у закладах освіти району проведено ряд заходів, приурочених Дню Гідності та Свободи,. У всіх закладах оформлено книжкові виставки «Вільні творять майбутнє», «Революція Гідності – шлях до євроінтеграції». По класах проведено години спілкування «Пам'яті Героїв Майдану». Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього України.
02.11.2017 року на базі Михайлюцької та Городнявської зош І-ІІІ ступенів за участю лікаря-педіатра Платаш Т.В. відбулось навчання медичних працівників знз району.
На базі Пліщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 25 жовтня 2017 року спільно з фахівцями районної психолого-медико-педагогічної консультації відбувся семінар-практикум вчителів, , що забезпечують навчання дітей з особливими освітніми потребами на тему « Вироблення алгоритму якісної соціалізації учнів з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу»
Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.
Ось і настала осінь. Красива золота осінь, що вишиває клени, сріблом осипає землю. А перша неділя жовтня дарує всім нам тепле і радісне свято - День працівників освіти.
На урочистості з нагоди свята 28 вересня узаліШепетівської районної ради зібралисьсіячірозумного, доброго, вічного – працівники освітянської галузі району.
30 серпня 2017 року традиційно педагоги Шепетівського району зібралися на розширену нараду «Освіта Шепетівщини на шляху впровадження нової української школи». У роботі наради взяв участь керуючий справами Шепетівської районної ради Капелюх М.П., який привітав присутніх з початком нового навчального року та зупинився на вирішенні проблемних питань освітянської галузі.
22-23 серпня методистами РМК Ісаковою О.М., Швед Г.І., Кривінчук О.А., Рибак Л.О., Ляшук О.Т. проведені засідання РМО вчителів природичо-математичного циклу, іноземних мов, історії та правознавства, практичних психологів, педагогічних працівників дошкільних закладів, вчителів початкових класів і вихователів груп продовженого дня.
17 та 18 серпня 2017 року комісією управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму проведено перевірку готовності навчальних закладів до роботи у 2017-2018 навчальному році.
Що таке «конфлікт»? Як його вирішити і чи можна уникнути взагалі?
Кожен шкільний колектив може назвати десятки прикладів конфліктних ситуацій. Ми звикли до того, що конфлікт вирішують дорослі, застосовуючи покарання. Чи застереже учня покарання від повторного конфлікту? Якою буде атмосфера в школі та класі?
Для того, щоб особистість розвивалась повноцінно та гармонійно, щоб шкільні конфлікти вирішувались мирно, щоб атмосфера була дружньою, щоб учні та вчителі могли спілкуватись ефективно на часі є актульним створення шкільних служб порозуміння! Першим кроком в Шепетівському районі на шляху до цього став тренінг «Базові навички медіатора шкільної служби розв’язання конфліктів», ініційований управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської РДА в рамках Комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Шепетівського району на 2017 – 2021 роки, розробленої Шепетівським ВП ГУНП в Хмельницькій області.