До уваги батьків, вчителів початкових класів, учнів 4 класів! ДПА буде проводитись у визначеному порядку: 13 травня - українська мова; 14 травня – читання; 20 травня - математика. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).
16 квітня 2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації відбувся презентаційний тренінг для директорів загальноосвітніх закладів району українсько-шведського проекту «Освіта для сталого розвитку – в дії».
Основна мета тренінгу – ознайомлення з міжнародним проектом, використання навчально-методичних матеріалів з освіти для сталого розвитку та формування в учасників навчально-виховного процесу навичок і вмінь будувати власне життя, життя сім»ї, місцевої громади з урахуванням потреб стійкого розвитку.
У ході тренінгу директори мали змогу у скайп-режимі спілкуватися з Ігорем Сущенком, директором благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство». І.Сущенко розповів про особливості проекту, про участь України в даному проекті.
Про роботу у проекті на рівні області розповів обласний координатор Скрипник С.В. Він відзначив, що освітяни Хмельниччини (61 школа) активно долучилися до проекту, акцентував увагу на тому, що участь у проекті це вихід на міжнародний рівень діяльності.
Обласні тренери проекту Рабчевський Р. та Гулько О. ознайомили присутніх з філософією та стратегією освіти сталого розвитку, з педагогікою емпауерменту, розкрили управлінсько-методичні шляхи застосування освіти сталого розвитку на уроках та позакласних заходах.
Відповідно до листа МОН України від 26.03.2014 р № 1/9-176 повідомляємо вам графік поетапного розміщення на сайті МОН України електронних версій збірників завдань для державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів ЗНЗ з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів.
Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації.
Про це йшлось на першій прес-конференції 4 березня 2014 року було оголошено про пріоритети діяльності нового керівництва МОН. Головне завдання Міністерства – сприяти досягненню навчальними закладами найвищої якості освіти, ліквідувати щоденний контроль, відмовитися від репресивних функцій, перейти на засади партнерської співпраці із закладами освіти. У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період.
Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році. Лист Міністерства № 1/9-115 від 14.02.2014.
Весна попри усі негаразди зазирає
сонячним промінням у вікна, додає бадьорості, ніжності, оксамиту перших квітів
і поспішає нагадати про свято.
Шановні жінки-освітяни!
Ви схожі на весну: такі ж емоційні, такі ж
прекрасні, такі ж неповторні гармонією
почуттів!
Щиросердечно вітаємо Вас з
Міжнародним жіночим святом!
Бажаємо віри, надії, любові, оптимізму, творчих успіхів та наснаги
до перемог. Нехай лагідний весняний вітерець приносить гарні вісті, посмішка
весняного сонця дарує невичерпну енергію, красу, чарівність. Нехай у серці і
душі панують добро та мудрість, в оселях
– затишок і комфорт, а прийдешній день разом з весною несе неповторність,
добробут, благополуччя, силу великого терпіння, силу розуму, силу мудрості.
Усім весняного настрою, світлого
неба, ясного сонця, краси та величі жінки, МИРУ!!!
Т.Г.Шевченко – славний син українського народу,
його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це
наша сила. Слово Шевченкове, як стверджує Ніна Шмурикова "Таке просте, таке
доступне, таке сміливе, волелюбне, таке гаряче і живе!... Воно магічну силу має
– всю душу враз перевертає…” Це правда, це істина, що пройшла крізь горнило
століть. І в цьому ще раз мали змогу переконатись педагоги району, що зібрались
4 березня на конференцію, присвячену ювілею Т.Г. Шевченка "Постать Тараса
Шевченка в сучасному культурному і геополітичному просторі”.
24.01.2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту під керівництвом начальника управління освіти Грабельнікової Н.М. відбулась консультативна нарада директорів навчальних закладів району з дирекцією ХОЦНТТУМ в особі директора Гончарука Г.М. та заступника з навчально-виховної роботи Гаєвської М.В. з питань науково-дослідницької діяльності в системі Хмельницького територіального відділення МАН.
У своєму виступі директор ХОЦНТТУМ Гончарук Г.М. зосередив увагу присутніх на основних завданнях, проблемах та пріоритетних напрямах діяльності центру, ознайомив з підсумками участі Шепетівського району у конкурсах МАН( слід відзначити, що у загальному рейтингу Шепетівський район посів перше місце у конкурсі-захисті МАН), конкурсах науково-технічного, естетичного спрямування, наголосив на тісній співпраці загальноосвітніх навчальних закладів району з ХОЦНТТУМ. Григорій Макарович розповів про нововведення Хмельницького територіального відділення МАН, зокрема про роботу заочної школи та створення електронного методичного кабінету, про форми організації науково-дослідницької роботи на сучасному етапі.
У роботі наради взяв участь заступник голови районної ради Дзяворук П.Ф.
В ході зустрічі відбулась презентація науково-дослідницької роботи учениці 10 класу Судилківської зош I-III ступенів Толочко Валентини , яка посіла перше місце у районному етапі конкурсі-захисті МАН .